II Spotkanie Użytkowników QGIS – 25-26.06.2019 Poznań


[Update 11.05.2019] Jest już komunikat III i otwarta rejestracja na spotkanie użytkowników! Są warsztaty z QGIS, spotkania, konferencja! Cud-miód! Już za miesiąc z haczykiem. Zapraszam szczególnie nauczycieli na warsztaty, które poprowadzę (można również wypełnić jeszcze ankietę dla nauczycieli). Znamy już też głównych prelegentów, zajrzyjcie na –> stronę wydarzenia! Przedłużony został także termin zgłaszania wystąpień.

[UPDATE 24.04.2019] Na stronie spotkania pojawił się już formularz do zgłaszania wystąpień. Zależy nam, aby wystąpienia pokazywały różnorodne obszary wykorzystania QGIS. Zachęcam do zgłaszania się! –> Formularz zgłoszeniowy wystąpień

Szybko bardzo minął ten ostatni rok i już niebawem (w czerwcu) odbędzie się drugie spotkanie użytkowników QGIS! Tym razem spotkamy się w Poznaniu, na dwudniowej (!) konferencji.

Rezerwujcie sobie 25 i 26 czerwca. Mam nadzieję, że zobaczymy się na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, który w tym roku jest współorganizatorem spotkania i udostępnia swoje sale.

W pierwszym dniu odbędzie się sesja warsztatowa, a w drugim sesja prezentacji. Konferencja będzie bezpłatna, ale obowiązuje rejestracja.
Zapisy ruszają już wkrótce, zaglądajcie więc na stronę spotkania. Możecie też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, dzięki temu nie przegapicie startu rejestracji.

II Spotkanie Użytkowników QGIS


Jeśli ten wpis był dla Ciebie interesujący - pokaż go proszę komuś, kogo może zaciekawić, udostępnij w mediach społecznościowych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *