5 rzeczy, których o mnie nie wiesz i wyniki ankiety


e-book "Mapy w QGIS 3.4" już w sprzedaży

5 rzeczy, których o mnie nie wieszCieszy mnie, że sporo osób wypełniło ANKIETĘ, którą stworzyłam na początku roku. Dużo się dzięki temu o Was dowiedziałam – kim jesteście i co Was interesuje. Bardzo za to dziękuję! Wyniki są dla mnie ciekawe i wcale nieoczywiste. Postaram się podążać za Waszymi oczekiwaniami, a czasem także wbrew nim. 😉 Pomyślałam w związku z tym, że może miło by było się zrewanżować i napisać coś o sobie. Postanowiłam, że w najbliższym (pierwszym!) newsletterze napiszę Wam króciutki tekścik pt. „5 rzeczy, których o mnie nie wiesz”. Na zapoznanie i dobry początek. Taki bonusik dla tych, którzy się na newsletter zapisali (lub zapiszą w najbliższym tygodniu). Jedyna i niepowtarzalna okazja 🙂

Druga rzecz, która przywędruje do Was w newsletterze, to wyniki ankiety. Myślę, że dla Was też będą ciekawe (a jeśli jeszcze jej nie wypełniliście, to szybciutko, szybciutko – zajmie to 3 minutki: ANKIETA).

Zdradzę też przy okazji, że przygotowuję wpis o strzałkach w QGIS. Napiszecie w komentarzach (albo przez formularz), czy ten temat to dobry pomysł? Przydają Wam się strzałki na mapach? Korzystacie? Macie ze strzałkami jakieś problemy?


Jeśli ten wpis był dla Ciebie interesujący - pokaż go proszę komuś, kogo może zaciekawić, udostępnij w mediach społecznościowych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *